Informacje

Informacje

Forma płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:


Przelew

Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku na nasze konto w Banku Zachodnim WBK o nr 27 1090 2590 0000 0001 3359 9357. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.


Płatność elektroniczna 

Najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Przelewy24, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

System Przelewy24 obsługuje bezpieczne transakcje:

- karta płatnicza- Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro.
- ePrzelewy - Płacę z inteligo, mTransfer, MultiTransfer, Przelew z BPH, Płacę z iPKO, Płacę z City Handlowy, Toyota Bank, MeritumBank Przelew, Płać z BOŚ, Płacę z Alior Bankiem, płacę z Orange, Bank Millennium, płacę z IKO, BZ WBK - przelew24, płać z ING, płacę z Plus Bank, Crédit Agricole, Bank Pekao SA , Bank BGŻ, Deutche Bank, BNP Paribas, GetIn Bank, GetIn online, Banki Spółdzielcze, Podkarpacki BS, płacę z IPKONET, e-transfer Pocztowy24, Idea Bank, mBank Company Net, EuroBank, Raiffeisen Polbank, T-Mobile usługi bankowe, Get Bank, Volkswagen Bank, FM Bank, DnB Nord, E-SKOK, Alior-Raty, SkyCash