Informacje

Informacje

O nas

Misja

Misją sklepu internetowego prod-image.pl jest umożliwić i uprzyjemnić codzienną pracę z fotografią produktową. Chcemy, aby każdy fotograf, miłośnik fotografii lub sklep internetowy był gotowy do sesji pełnej profesjonalnych zdjęć.


Klienci

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.


Produkty

Chcieliśmy stworzyć idealne warunki do fotografii produktowej dla produktów małych i średnich gabarytów. Nasz główny produkt – Namiot fotograficzny bezcieniowy ma 100cm szerokości, 60cm wysokości i 50cm głębokości. Wykonany jest z wielu komponentów wysokiej jakości, składany jest ręcznie i daje wiele możliwości przy niewielkim nakładzie pracy. 


1) Namiot fotograficzny - bezcieniowy

Zestaw składa się z:

- elementy nośne – stalowe o odpowiednich kształtach, wycinane laserowo, gięte, a następnie malowane proszkowo dla jak największej trwałości.
- duża płyta z tworzywa sztucznego dająca pełne, białe tło bez załamań i cieni
- świetlówka z włącznikiem on/off o o barwie 4500K, zapewniająca zawsze dobre światło
- narzędzia do złożenia zestawu
- Instrukcja obsługi

Całość waży 5kg.


2) Rozszerzenie możliwości o ekrany zewnętrzne

Aby dopełnić wizji stworzyliśmy zewnętrzne ekrany dla najbardziej wymagających. Pozwalają doświetlić wybrane miejsca i stworzyć nieszablonowe warunki przy fotografowaniu.


3) Bezpieczny transport w dedykowanej torbie

Kolejną naszą propozycją jest dedykowana, niebanalna i bardzo trwała torba, która pomieści i bezpiecznie przetransportuje zestaw z namiotem. Składa się ona z trzech pokrowców i saszetki. Całość wykonana jest z mocnej, wodoodpornej kodury i wyposażona w pas na ramię. Mamy dzięki temu możliwość spakowania płyty hips, elementów składowych konstrukcji oraz delikatnej świetlówki, która dodatkowo zabezpieczona jest pianką polietylenową i tuleją tekturową. Całość zapewnia pewny transport w dowolne miejsce.


Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem mailowym sklep@prod-image.pl lub poprzez formularz na stronie głównej sklepu. Służymy pomocą.

Serdecznie zapraszamy!
PROD-IMAGE